Romatoloji Hemşireliği Hastalıklar ve Bakım

Romatoloji Hemşireliği Hastalıklar ve Bakım

                                                                                                                    Önsöz 

       Romatoloji Hemşireliği: Hastalıklar ve Bakım kitabı, romatoloji hemşireliği alanında çalı- şan, romatoloji hastalarına bakım veren meslektaşlarımızın ve öğrencilerimizin yararlanabi- leceği bir kitaptır. Son yıllarda romatoloji alanındaki gelişmelere paralel olarak hazırlanmış olan bu kitapta, alandaki ihtiyaca yönelik romatolojik hastalıkların hemşirelik yönetiminde; güncel çalışmalar, kanıt temelli uygulamalar ve rehberler esas alınarak anahtar uygulamalara yer verilmiştir.

Bu kitapla; bilim dünyasında yaşanan gelişmeleri takip etmeyi ve romatoloji hemşireliği alanındaki ulusal kitap/yayın eksikliğine de katkı sağlayamayı amaçlamaktayız. Bu kitabın hazırlanması aşamasında emeği geçen tüm yazarlara teşekkürlerimizi sunarız.

 Editörler

Doç. Dr. Esra OKSEL Prof. Dr. Güler BALCI ALPARSLAN

 

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578778
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1.Baskı
Sayfa Sayısı140
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörDoç.Dr: Esra OKAN Prof.Dr: Güler BALCI ALPARSLAN
Ebat (cm)16*24 karton kapak
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 55,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Romatoloji Hemşireliği Hastalıklar ve Bakım, Esra OKAN, Güler BALCI ALPARSLAN, 9786057578778, ankara nobel tıp kitabevleri, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent tıp kitabevleri, istanbul nobel kitabevleri, romatoloji hemşireliği kitapları, romatoloji, hemşirelik