Tıbbi Fizyoloji Klinik Anlatımlı

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

       Klinik Anlatımlı Tıbbi Fizyoloji kitabı açıklayıcı, anlaşılır ve sade/yalın bir tarza sahip anlatımı ile öğrencilerin gözdesidir. Çeviri bir kitap değil, özgün Türkçe bir kitaptır. Bu kitapta yazar, kendine özgü anlatım tarzını kullanarak konuları kolay ve anlaşılır hâle getirmiştir. Ayrıca tüm kitap boyunca ortak bir dil kullanılmış ve böylece anlatımda bütünlük sağlanmıştır. Bu özellikleri ile Klinik Anlatımlı Tıbbi Fizyoloji kitabı çeviri kitaplar ve çok yazarlı Türkçe kitaplardan ayrılır.

      Fizyoloji biliminin tüm önemli konuları Klinik Anlatımlı Tıbbi Fizyoloji kitabı içerisinde yer alır. Öğrenciler esas alınarak yazılan bu kitapta fizyolojinin tüm konularına yer verilmiştir. Tüm konular yeterli bir şekilde, önemli yerleri belirtilerek açıklanmıştır. Kitabın içeriği ve anlatımı, öğrencilerin kolay anlaması için özenle ve dikkatlice tasarlanmıştır. Klinik Anlatımlı Tıbbi Fizyoloji kitabı hacmi küçük, ama içeriği geniş bir kitaptır ve akıcı bir anlatıma sahiptir. Konular uzun ve gereksiz açıklamalara girmeden kapsamlı, öz, sade/yalın ve duru bir şekilde anlatılmıştır. Konular sistemli bir şekilde gruplandırılmıştır. Bu sayede anlaşılması zor olan konuları dahi kolaylıkla açıklar. Klinik anlatımlar ile birlikte kitap daha açıklayıcı ve zevkle okunur hale gelmiştir. Klinik anlatımlar, verilen fizyoloji bilgilerinin klinikte nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verir. Anlatımın açıklayıcı ve akıcı olması pratik çalışma olanağı sağlar. İçerdiği şekil ve grafikler ile anlatım desteklenmiştir: Anlamayı kolaylaştırmak ve desteklemek için 390 şekil/grafik eklenmiş ve renklendirilmiştir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken yerler ve vurgulanmak istenen önemli noktalar koyu renk tonu (bold) ile işaretlenmiştir.

         Konular belirli başlıklar halinde sunulmuştur. Her konu öncesinde anatomi ve histoloji bilgileri ile anlatım güçlendirilmiş, daha sonra fizyolojik detaylar aktarılmıştır. Klinik Anlatımlı Tıbbi Fizyoloji kitabı tek kaynak kullanarak konuya hakim olmanızı sağlar. Konular birbirleri ile bağlantılı ve sıralı bir şekilde anlatılır. Böylece bir kopukluk veya eksiklik yaşanmamış olur. Klinik Anlatımlı Tıbbi Fizyoloji kitabı fizyolojinin ana başlıklarını içeren on yedi bölümden oluşmaktadır. Okunması ve anlaşılması kolay olan bu kitap sevilen kitaplar arasında ön sıralarda yer alır. Anlaşılması güç konuları dahi kolayca açıklayan bu kitap tıp fakültesi, diş hekimliği, eczacılık, hemşirelik, fizyoterapi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyetetik, sağlık bilimleri fakültesi öğrencileri ya da sınava hazırlanan ve fizyoloji bilgisini tazelemek isteyen biri için harika bir kaynaktır.

Yazarın Diğer Kitapları
Yükleniyor...
0