Anestezi Uygulamasında Klinik Fizyoloji

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

   Anestezi Uygulamasında Klinik Fizyoloji anestezi uygulayıcılarının bulabilecekleri en kapsamlı ve en verimli fizyoloji sunumudur. Anestezi vücudun ağrıya karşı olan yanıtını engellemeye çalışsa da uygulayıcıları hastada oluşacak nörolojik etkilerden daha fazlasını düşünmek zorundadır. Başarılı bir anestezi planı yapılabilmesi için dolaşım ve solunum üzerine etkileri de göz önüne alınmalıdır.
   Bu bol şekilli kaynak fizyolojinin tüm konularını kapsamakla birlikte kardiyovasküler ve solunum fizyolojisini geniş bir şekilde içermektedir. Diğer bölümlerinde nörolojik, renal ve gastrointestinal özellikler yer almaktadır. Anestezi Uygulamasında Klinik Fizyoloji kendini diğer genel fizyoloji kitaplarından olgu çalışmaları ve gerçek hayatta karşılaşılabilecek durumlar ile ilgili önemli noktaların yer aldığı içerikler ile ayırmaktadır. 

•    Fizyolojiye kapsamlı bir bakış
•    Önemli konular kolay ulaşılır bir şekilde sunulmuştur
•    Önemli bilgiler bilinmesi gereken noktaları özetler ve board değerlendirmesi için mükemmel bir çerçeve oluşturur
•    Saygın klinisyen ve eğitimcilerden uzman görüşü ve tavsiyeler
•    Zorlu kavramların açıklanabilmesi için çok sayıda çizim
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0