Hakkımızda

ANKARA NOBEL TIP KİTAPEVLERİ

    Ankara Nobel Tıp Kitabevleri 2012 yılında Mehmet Ali Karaca tarafından kurulmuştur. Tıp kitaplarının basım ve yayınıyla ilgili tüm hizmet ve çözümleri Ankara Merkez, Ankara Şube, İstanbul Kadıköy Şube ve İstanbul ÇAPA Şube ile tek çatı altında okurlarıyla buluşturmaktadır.

    Ankara Nobel Tıp Kitabevleri Türkiye’deki basımlarının yanı sıra, yurt dışında yayınlanmış ve tıp literatüründe oldukça öneme sahip olana kitapların da Türkçe çeviri ve telif haklarını alarak okurlarla buluşturmaktadır. Kısa sürede yerli ve yabancı birçok tıp eserini raflara taşımayı başarmıştır.

    12 yıllık bir kuruluş olan Ankara Nobel Tıp Kitabevleri 30 yıllık deneyimden güç bulmaktadır. Genç, enerjik, işinin bilincinde olan yetkin ekibiyle yazar ve okur memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet verebilmek adına değişerek, yenilenerek gelişimini sürdürmektedir.

DEĞERLERİMİZ:

Mükemmeliyetçilik: Yaptığımız işin ciddiyetinin farkında olarak, deneyimlerimizden gücümüzü alıyor, alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ederek en yüksek motivasyonla uyum sağlıyor ve ilgili portföylerimize zamanında doğru kaynakları en doğru şekilde sunmak için kusursuzlukla çalışıyor, mükemmel eserler sunuyoruz.

Zamana Saygı: Biz, yazar ve editörlerimizin, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, iç ve dış tüm paydaşlarımızın zamanlarının değerli olduğunun farkında olarak iş süreçlerini en kısa zamanda en doğru işi sunacak şekilde belirliyoruz.

Değişim ve Gelişim: Gerek basım ve yayında, gerekse satış ve pazarlamada paydaşlarımıza katkı sağlayacak yenilikleri arıyoruz. Bu arayışımızı alanında uzman, çözüm odaklı, yaratıcı ve sağduyulu yetkin bireylerden oluşan ekibimizle yapıyoruz.  

Sorumluluk Bilinci: Yaptığımız ve üstlendiğimiz işin sorumluluğunun farkındayız! Biliriz ki binler yayınladığımız eserlerle gelişecek. Bu nedenle her çalışanımız iş görev ve yetkilerini gerektiğinde inisiyatif alarak, her zaman en iyi sonuçlar için çabalar, gerektiğinde olumsuzlukların da bir basamak olduğu gerçeğiyle hep ileriye odaklanırız.  Hem şirket hem de birey olarak işi, süreç ve sonuçlarını bütünüyle üstleniriz.

Ekip Ruhu: Birlik ve uyumun hem iş hem de süreçlerinde kusursuzluk yarattığını biliyoruz. Önce birey olarak sonrasında ekip olarak motivasyonumuzu yüksek tutmaya çalışıyor, farklılıklarımıza saygı duyuyor ve ekip gelişimi için gerekli her iş birliği ve disiplini uyguluyoruz. Bireyden ekibe her basamakta senkronize doğru sonuçlar ortaya koymak için çabalıyoruz.


ANKARA MERKEZ
 

                             ANKARA ŞUBE
 

                  İSTANBUL KADIKÖY ŞUBE
 

                                            


İSTANBUL ÇAPA ŞUBE

                                

Yükleniyor...
0