Tümör Kurulu Onkolojide Kılavuzlar ve Olgu Değerlendirmeleri

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Bilindiği gibi kanser, toplumda ölüm nedenleri arasında ikinci sırada yer almaktadır.Ortalama ömrün uzaması ve çevre kirlenmesiyle birlikte bu hastalıkların görülme sıklığındaki artış kaçınılmazdır.

     Tüm tıp disiplinleri arasında en hızlı değişim gösteren kanser tıbbıdır.Klinik Onkolojinin üç komponenti olan cerrahi onkoloji, radyasyon onkolojisi ve tıbbi onkoloji disiplinlerinin muulti-disipliner bir formatta, olguya özelleştirilmiş tedavi çözümlerinin öğretici ve yönlendirici olarak sunulduğu; 'TÜMÖR KURULU':'Onkolojide Kılavuzlar ve Olgu Değerlendirmeleri' kitabının 2nci baskısının çevrilerek Türk tıbbına kazandırılmasında özveri ile çalışan Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Tıp Fakültesi ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinin kıymetli öğretim üyelerine ve Ankara Nobel Tıp Kitableri'ne en kalbi duygularla teşekkürü bir borç biliriz.

Yükleniyor...
0