Psikiyatri Hemşireliği İleri Düzey Uygulamalar için Psikoterapi Kanıta Dayalı Uygulama Rehberi

Psikiyatri Hemşireliği İleri Düzey Uygulamalar için Psikoterapi  Kanıta Dayalı Uygulama Rehberi

             Bu kitap mesleğin doğası gereği , psikoterapi uygulamalarına son derece yatkın olan psikiyatri hemşirelerine genel bir çerçeve çizmek için dilimize kazandırılmıştır.Kitapta, hem psikoterapi eğitimi almakta olan hem de psikoterapiyi zaten uygulamakta olan meslektaşlarımız ve diğer ruh sağlığı çalışanları için son derece yararlı ve pratik bilgiler yer almaktadır.Psikiyatri hemşireliğine henüz giriş yapmış lisansüstü öğrenciler için ise farklı ve güncel psikoterapi yaklaşımlarına incelikli bir perspektif sunulmaktadır.Genç meslektaşlarımız bu kitaptan, kristalize edilmiş bilgilerden faydalanarak, eğitimini almak istedikleri psikoterapi yaklaşımına karar vermede de yararlanabilirler.Bu kitaptan sadece psikiyatri hemşirelerinin değil, psikoterapi uygulaması konusunda yetişmeyi amaçlayan ya da psikoterapi uygulamalarını yürütülen diğer sağlık disiplinlerinin de faydalanacağına inanıyoruz.

              Bu kitabın çevirisinde , üç bölüm editörü, 21 psikiyatri hemşiresi ve 1 psikiyatri asistanı hekim yer almıştır.Başta bölüm editörleri, Sayın Prof. Dr. Gülşen Terakye, Sayın Prof. Dr. Fatma Öz ve Sayın Doç. Dr. Nurhan Eren olmak üzere, kitabın dilimize kazandırılması ve meslektaşlarımızın hizmetine sunulmasında katkı veren tüm meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.Bu kitabı kaleme alarak, bizlere esi kaynağı olan ve hemşirelerin psikoterapist rolünü görünür kılmaya katkı veren Sevgili Kate Wheeller'in sesini, ülkemizdeki meslektaşlarımıza ulaştırmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşmak isteriz.


Saygılarımızla

Dr. Öğretim üyesi Azize Atlı ÖZBAŞ

Doç. Dr. Nermin GÜRHAN

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578716
Basım Yılı2020
Baskı sayısı2.Baskı
Sayfa Sayısı770
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörJUDITH HABER, PhD, NİSAN, BC, FAAN JEANNE A. CLEMENT, EdD, APRN, PMHCNS-BC, FAAN
ÇeviriDr. Öğretim Üyesi Azize ATLI ÖZBAŞ Doç. Dr. Nermin GÜRHAN
Ebat (cm)16*24 karton kapak 1. hamur renkli
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 90,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Psikiyatri Hemşireliği İleri Düzey Uygulamalar için Psikoterapi, psikiyatri hemşireliği kitapları, nermin gürhan kitapları, azize atlı özbaş psikiyatri, hemşirelik kitapları, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevleri, 9786057578716,