Ekg Yorumlanması Bir Görsel Rehber

Çok Yakında Ekg Yorumlanması Bir Görsel Rehber

Çeviri Editörünün Önsözü

Kalbin elektriksel aktivitesinin araştırılması, günümüzden bir buçuk asır öncesine kadar gitmekte olsa da, her daim ilgi çeken bir konu olarak ön planda kaldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Geldiğimiz noktada, söz konusu aktiviteye bağlı faaliyetlerin kağıda dökülmesi şeklinde hayatımıza giren elektrokardiyogram’ın tıp uygulamalarındaki yeri, artık tartışılmaz bir gerçektir. Öyle ki, klinik branş ayırt edilmeksizin nerede ise tüm branşların bir şekilde başvurduğu bir tetkik olması nedenli, hekimler; yorumlama konusundaki deneyimlerini her geçen gün arttırmaya çalışmaktadır.

Çevirisini üstlenmiş olduğumuz bu kitap ile; elektrokardiyogram’ı okuyabilme ve yorumlama konusundaki deneyimlerin, hedeflendiği düzeye ulaştırılacağına inanıyorum. Bu inancımı pekiştiren en önemli neden ise, kitabın en belirgin özelliği olan ve görselliği önde tutan içeriği.

Kapsamlı ve akıcı bir içerikle sunulan görseller sayesinde, “EKG Yorumlanmasında Bir Görsel Rehber” in, yukarıda kısaca bahsetmiş olduğum hedefi gerçekleştirebilmedeki en önemli kolaylaştırıcı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Her yönü ile çeviri ekibine büyük bir haz veren bu kitabın, okuyucularca da zevk ile okunacağını umuyorum.

Keyifli ve huzurlu bir çalışma ortamında elektrokardiyogram yorumlama konusunda kendinizden emin nice sağlıklı günlerinizin olmasını diler, iyi okumalar dilerim.

                                                                                                                                                                                                                                                           Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 0,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Ekg Yorumlanması Bir Görsel Rehber, Doç. Dr. Serkan Emre Eroğlu,