Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri

Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri

Ortopedik cerrahinin geçmişi pediatrik ortopedinin kökleri üzerine kurulduğu gibi 1999 yılında yardımcı doçent olarak başladığım akademik hayatımın kökleri pediatrik ortopedi ile başladı. Bu sayede geliştirdiğim cerrahi tecrübemin ortopedik cerrahinin değer alanlarında karşıma bir avantaj olarak çıktığını her zaman memnuniyetle gördüm.

Pediatrik ortopedi de çok değerli “usta” yazarların klinik tecrübelerini ve tekniklerin aktardığı hem klasikleşmiş hem de en güncel cerrahi yöntemleri içeren bu kitap; Ömer Koç’un “Kitaplarımı Seviyorum, Tıpkı Dolu Bir Silah Gibi Bana Güven Duygusu Veriyor. Okumamış Olsanız Bile Orada Duruyorlar.”  Sözünden esinlenerek ameliyatlarımız sırasında yanımızda dahi bunsa yeterli olacaktır. Bir İtalyan sözü “Traduttore Traditore!” “Çevirmen Haindir!” der. Çeviri sonrasındaki kontrollerde acaba böyle daha mı iyi olur dedik. Son kontrolümüzde dahi bunu nasıl göremedik dediğimiz hatalarımız oldu. Çeviride doğru ya da yanlış yoktur farklı vardır diyerek son noktayı koyduk. Bu yüzden saptayamadığımız hatalarımız için sizlerden şimdiden özür diliyorum. Çeviriyi birlikte yaptığımız kliniğimizdeki birçok arkadaşıma ve ayrıca ülkemizin değişik kliniklerinde görevli tüm hocalarımıza ve meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerim sunuyorum. Bu yüzden kendimi çok şanslı hissettiğimi itiraf ederim. Yayın koordinatörümüz Mehmet Ali Karaca ve dizgide birlikte çok yoğun çalıştığımız İbrahim Yıkılmaz a da çok teşekkür ediyorum. Ayrıca pediatrik ortopedi alanında gelişmeme katkıda bulunan tüm hocalarımı bir daha minnetle anmak istiyorum, onlarsız buralarda olamazdık. Son olarak eşim Tuğba, çocuklarım Dora ve Darin’e teşekkür etmek istiyorum. 

                                                                            Prof. Dr. Cemil YILDIZ
Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215398
Basım Yılı2017
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı704
Kitap DiliTÜRKÇE
Yazar EditörBernard F. Morrey, David L. Skaggs, Mininder S. Kocher
ÇeviriCemil Yıldız
Ebat (cm)21,5*28 cilt kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 300,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, izmir nobel kitabevi, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevi, cemil yıldız, ankara nobel tıp, 9786059215398, ortopedik cerrahi, master teknikleri pediatri, master teknikleri, ortopedi kitapları, fizik tedavi kitapları, ortopedi, ankara nobel tıp kitapları, cemil yıldız kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları