Hakkımızda

Ankara Nobel Tıp Kitabevleri Basım Yayın Eğitim Danışmanlık Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Sağlık Mahallesi Sağlık - 1 Sokak No:17 / D Sıhhiye, Çankaya / ANKARA

Tel                           : 0312 434 10 87

Faks                        : 0312 434 05 17

Vergi Dairesi         : Çankaya

Vergi Numarası    : 069 046 1093


     

Ankara Nobel Tıp Kitabevleri 26 Nisan 2012 tarihinde bağımsız bir firma olarak Ankara’da kurulmuştur.  Yayınevimiz, ağırlıklı olarak sağlık, tıp, mesleki sınavlara hazırlık, yabancı dil, tıp ders kitapları, sözlükler, okuma kitapları alanında yerli yazarlarımızın kitapları ve yabancı yazarların çeviri kitap yayınlarında Ankara’da iki (Ankara Nobel Tıp Kitabevi, KRC Başkent Tıp Kitabevi) İzmir’de de bir şubesi ile (İzmir Nobel Tıp Kitabevi) siz kıymetli okurlarımızın hizmetindedir.
 

Yayınevimiz, telif hakları çerçevesinde; konusunda başarılı ve tanınmış akademisyen, eğitimci ve yazarlarla yürüttüğü titiz çalışmalar ve güvenli işbirliği ile, özellikle tıp, ve mesleki sınavlara hazırlık kitaplarının hazırlanmasında üniversite öğrencileri ve akademisyenlere kaynak oluşturmak için, Türkiye’de kendi bünyesinde 400’e yakın yabancı 100’e yakın Türkçe kitabın yayın ve satışı gerçekleştiren alanındaki öncü yayınevlerinden biri olmuştur.
Türk tıp yayıncılık anlayışını dünya standartlarına çıkaran Ankara Nobel Kitabevleri, bu başarısını gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Güncel  ve en geniş kitap seçeneğiyle tıp ve sağlık  araştırmacısı ve okuyucusunu buluşturmaktır

VİZYONUMUZ

Müşteri kitlemizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, başarıları için sürekli olarak fark ve değer sağlamak amacıyla uluslar arası kalite standartlarında yayın hizmetleri hazırlamaktır

STRATEJİMİZ

Türkiye’nin her yerinde aynı yüksek kalitede evrensel değerlere bağlı yayıncılık hizmeti sunmak

Bilim ve teknolojide gerçekleşen mesafelerin yayın sektörüne sunduğu imkânlardan azami ölçüde yararlanarak fikir ve bilginin dolaşımını yaygınlaştırmak

Yerli ve yabancı tüm akademik kitapları en hesaplı ve en kısa sürede, sorunsuz bir şekilde tedarik etmektir.