Radyoterapide Nütrisyonel Değerlendirme

Radyoterapide Nütrisyonel Değerlendirme

Kanser hastasında beslenmenin yeri ve önemi giderek artan bir farkındalıkla Radyasyon Onkologlarının gündeminde yer almaktadır. Bu kitap, radyoterapi hastasının beslenme tedavisinde başta doktorlara ve diyetisyenlere olmak üzere nütrisyon ekibine yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. Malnütrisyonla ilgili özet bilgiler, nütrisyon ekibi ve görevleri ilk bölümlerde konu edilmiştir. Beslenme yetersizliğinin tanısı, ihtiyaçların belirlenmesi ve tedavinin düzenlenmesi için poliklinik ortamında yapılabilecek pratik ve özet bilgiler ilerleyen bölümlerin konusudur. Son bölümdeki örnek hastanın ardından ilgili kaynaklara ve önerilen ileri okumalara ulaşılabilir.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786053354567
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı46
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörDr. Öğr. Üyesi Birsen Demirel, Prof. Dr. Beste Atasoy
YayıneviNobel Tıp Kitabevleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 24,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Radyoterapide Nütrisyonel Değerlendirme, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053354567, Dr. Öğr. Üyesi Birsen Demirel, Prof. Dr. Beste Atasoy, Nütrisyonel Değerlendirme, Radyoterapi kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları