Yetişkin Hastalıklarında Tıbbi Beslenme Tedavisi

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Beslenme yetersizliği ve dengesizliği bazı hastalıkların oluşmasında doğrudan veya dolaylı olarak etki gösterirken, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürecinde de koruyucu rol oynamaktadır. Hastalıklardan korunma ve kaliteli bir yaşamın sürdürülmesi için önemli bir etmen olan beslenme, toplumun bilgi düzeyinin ve farkındalığının artırılması gereken unsurların başında gelmektedir. Bu anlamda bu kitap; hastalığın beslenme üzerindeki etkilerini, sağlığın geri kazanılması ve sürdürülmesinde beslenme tedavisinin uygun kullanımlarını kapsar, beslenme önerilerine gereksinimi olan hastalara yönelik güncel ve spesifik kanıta dayalı beslenme bilgilerinin yer aldığı bölümleri içerir.

    Bu kitabın; hastaların beslenme durumlarının değerlendirilmesinde, hastalığa/bireye özgü tıbbi beslenme tedavisinin planlanmasında ve izleminde diyetisyenlere yardımcı olacağını düşünmekteyiz. Her biri diyetetik alanında oldukça deneyimli olan yazarların bilgi birikimlerinin bir araya geldiği bu kitabın diyetisyen/beslenme uzmanlarının, beslenme ve diyetetik bölümü öğrencilerinin ve sağlık profesyonellerinin kullanımı için bir rehber ve referans kitap olarak katkı sağlamasını diliyoruz.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0