Her Yönüyle Larengoloji

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

   Kulak burun boğaz disiplininin içerisinde özel bir yeri bulunan, konuşma ve şarkı söyleme gibi eşsiz iletişim fonksiyonlarını da kapsamına alan ve diğer yan dallardan farklı olarak sanatla iç içe olan larengolojiye duyulan ilgi, bilimsel ve teknolojik gelişmelerin etkisiyle giderek artmaktadır. 
    Ses, yutma ve solunum gibi işlevlerin koordinasyonunda kritik bir rol oynayan larenksin fonksiyonlarının herhangi birinde oluşabilecek aksama, dramatik fonksiyonel, fiziksel veya sosyal sonuçların gelişmesine yol açabilir.  Ses, yutma ve hava yolu bozukluklarının değerlendirilmesi ve tedavisi, kulak burun boğaz uzmanları, dil ve konuşma terapistleri, şan-ses eğitmenleri başta olmak üzere anestezi, radyoloji, gastroenteroloji, nöroloji ve patoloji gibi çok sayıda farklı disiplinin iş birliğini ve dayanışma halinde çalışmasını gerektirir. Bu disiplinler aslında geniş bir “ekibin” birbirini tamamlayan unsurlarıdır. 
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0