Pediatrik Fleksıbl Bronkoskopi

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Çocuk göğüs hastalıkları bilim dalı Türkiye'de çocukluk çağı yandal ihtisasları arasında resmi olarak en yeni ama program olarak oldukça eskidir. Bu nedenle çocuk göğüs hastalıkları hızla gelişecek ve uygulamaları açısından modernize bulacak bir alandır. Bu
disiplin açısından en önemli tanı araçlarından birisi girişimsel bir yöntem olan bronkoskopidir ve dahili anlamda fleksıbl optik olarak uygulanmaktadır. Birçok merkezde uygulanması gerekse de bugün görüyoruz ki her çocuk göğüs hastalıkları merkezinde uygulanmamaktadır. Bu olasılıkla, fleksibl bronkoskopi anlamında tecrübenin henüz yerleşmemesi ve geniş bir sahaya yayılmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, çocuk göğüs hastalıkları yan dal asistanlarının ve bu konuya direkt ya da indirek ilgi duyan meslektaşlarımızın eksiklerini kapatmak tecrübelerini arttırmak için bir kaynağa ihtiyaçları vardır. Bundan dolayı, böyle bir pediatrik fleksıbl bronkoskopi kitabı yazma ihtiyacı doğmuştur.
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0