Baş ve Boyun Anatomisi

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Etkili bir ders kitabı, bir gezi kılavuzu gibidir. Nakış gibi ince ve ayrıntılı işlenmiş her konu, bur bütünü oluşturur. O bütün; bedenin hikâyesidir.

    Anatomi, beki de en korkulan derslerin başında gelir. Oysa matematik gibidir. Ne kadar ayrıntılı bilir, ilişkileri doğru koyarsanız o kadar da keyifli olduğunu hissedersiniz. 

    Anatomi sınırları olmayan bir deryadır. Her bilim dalının zemininde anatomi yatar, bu kitabın doğuşunda da sınırları zorlamak ve temeli vermek yatmaktadır. Baş ve boyunla sınırlandırılmış bu kitaptaki bilgiler, çalışma alanı baş ve boyun bölgesi olan herkese hitap edecektir. Elbette her eserde olduğu gibi bu kitabın da eksikleri vardır. Okuyucuların eleştirileri ve katkılarıyla, sonraki baskılarda daha genişletilmiş bilgiyle kitaplığınızda yerini alacalığına inanıyorum.

    Oldukça ayrıntılı ve hayal etmesi zor olan baş ve boyundaki birçok yapı, doğru bir terminolojiyle ve resimlerle, daha anlaşılır bir hale getirilmeye çalışıldı. Bunun için tüm yaralar büyük bir gayretle ve inanarak çalıştı. Başta diş hekimleri için hazırlanmış olmakla birlikte, bu kitap okumak isteyen herkesi tatmin edecektir.

    Tüm okurlara sevgilerimle….

    Prof. Dr. Yelda Pınar

Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0