Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Çocuklarda Solunum Yolu Hastalıkları Kitabı, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında sevgili öğrencilerimize, birinci basamakta çocuklara sağlık hizmeti veren hekimlere ve pediatristlere bir kaynak kitap olması amacıyla Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyeleri ve yardımcıları tarafından yazılmıştır.
     Solunum yollarının hastalıkları, çocuklara sağlık hizmeti veren tüm hekimlerin en sık karşılaştıkları sorunlardır. Bu sorunlar, genel pediatri dışında da pek çok farklı yan dalı ilgilendiren, bazen çok karmaşık, mültidisipliner yaklaşımı gerektiren patolojiler olabilmektedir.Bu yüzden, solunum yollarının patolojilerine farklı yan dalların pencerelerinden de bakarak, daha geniş bir perspektif içerisinde hastalıkları ele almaya çalıştık.
     Bu kitapla, pediatri ile ilgili olan tüm hekimlerin, çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarının, asistanların, aile hekimlerinin ve tıp fakültesi öğrencilerinin çocuklarda karşılaştıkları solunum yolu sorunlarına hızlı çözüm bulmalarını amaçlayan ve Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına yakışan bir eser ortaya çıkarmayı amaçladık.
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0