Hücre Kültürüne Yeni Başlayanlar için Püf Noktaları

Hücre Kültürüne Yeni Başlayanlar için Püf Noktaları

Bu kitapta hücre kültürüne yeni başlayanlar için güncel ve kabul görmüş laboratuvar bilgileri bir araya getirilmiştir. Yoğun bilgiler içeren bir kitaptan ziyade bir rehber olarak kullanılması amaçlanarak yazılmıştır. Rutin olarak kullanılan temel hücre kültürü bilgileri ile oldukça gelişmiş metodların da yer aldığı kullanışlı bir rehber.


Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053354307
Basım Yılı 2018
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 158
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Dr. Öğr. Üyesi Gül İpek Gündoğan

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 20,00TL
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Hücre Kültürüne Yeni Başlayanlar için Püf Noktaları, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053354307, Dr. Öğr. Üyesi Gül İpek Gündoğan, Hücre Kültürü, biyoloji, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları