Patoloji ve Laboratuvarını Anlama Kılavuzu

Patoloji ve Laboratuvarını Anlama Kılavuzu

Patoloji konusunda bir ok temel kaynak kitap yazılmış olmasına karşın sağlık sisteminin tüm basamaklarında çalışanları ve eğitim alanları göz önüne alarak, patoloji laboratuvarlarının günlük rutin işleyişine yardımcı olacak genel bilgileri içiren kolay anlaşılır Türkçe kaynak eksiği vardır. Bu kitabın amacı sağlık bilimleri alanında eğitim gören sağlık teknisyeni, teknikeri, hemşirelik, eczacılık, diş hekimi ve tıp öğrencileri yanı sıra patoloji eğitimine yeni başlamış uzmanlık öğrencileri, patolojide rotasyon yapan cerrahi dal uzmanlık öğrencileri, yan dal yapan cerrahi bölüm uzmanları ve patolojinin işleyişi konusunda temel bilgilerini yenilememek isteyen patoloji uzmanları ve klinik dallarda çalışan tüm hekimleri yönelik temel kavramları kolay anlaşılır bir dil ile aktarmaktır.

Çağımızda moleküler ve genetik yöntemle konusunda bilgi sahibi olmadan artık patoloji pratiği yapmak da çok zor hale gelmiştir. Bu nedenle patolojide kullanılan moleküler yöntemler kısmına önemli bir yer ayrılmıştır. “Moleküler Patoloji” ve “Moleküler Yöntemler” bölümünü yazarak kitaba katkıda bulunan Prof. Dr. Önder Bozdoğan’a özel teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca görüşleri ve emeği ile kitabı daha anlaşılır kılmak için bana destek veren Doç. Dr. Fatma Öz Atalay’a teşekkürlerim sunuyorum. 

                                                                        Prof. Dr. Alp USUBÜTÜN

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215190
Basım Yılı2017
Baskı sayısı1.baskı
Sayfa Sayısı160
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf.Dr.Alp Usubütün
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 45,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Patoloji ve Laboratuvarını Anlama Kılavuzu, ankara nobel tıp, Patoloji ve Laboratuvarını Anlama Kılavuzu Alp Usubütün, 9786059215190,