Beslenme Danışmanlığı ve Eğitimi Rehberi

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Etkili iletişim becerileri; klinik, toplum, yönetim, araştırma veya yemek hizmeti alanlarında çalışan tüm beslenme profesyonelleri için gereklidir. Kişinin profesyonel ve özel yaşamında gerekli bilgi ve becerileri öğrenmek, geliştirmek ve uygulamak çaba gerektirir.
    Beslenme profesyonellerinin faaliyet alanı, daha kapsamlı ve daha çeşitli kitlelere doğru hızla genişlemektedir. Beslenme ve Diyetetikte Eğitim Akreditasyon Konseyi (ACEND) standartları, kitabın odak noktası olan mesleki uygulama için gerekli temel iletişim, danışmanlık ve eğitim becerilerine dayanmaktadır. Bu yeterlilikler uluslararası uygulamada da yansıtılmaktadır.
    Beslenme Bakım Süreci (NCP),uygulama standartları ve profesyonel performans standartları için bir temel oluşturmaktadır. Beslenme Bakım Süreci Terminolojisi (eNCPT),uygulanan müdahalenin elektronik tıbbi kayıt sürecindeki çıktılarla birleştirilmesi anlamını sağlar.
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0