Yaşam Döngüsünde Probiyotikler ve Prebiyotikler

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Son yıllarda bağırsak mikrobiyotasının insan sağlığı ile ilişkisi pek çok çalışmaya konu olmuştur. Bu sayede genel sağlığın iyileştirilmesi, hastalıklardan korunma ve tedavide probiyotik ve prebiyotiklerin etkinliği giderek daha iyi öğrenilse de halen yeni çalışmalara ihtiyaç duyulduğu açıktır. Yaşamın farklı dönemlerinde ve karşılaşılan hastalıklarda mikrobiyotada değişiklikler görülebilmekte, probiyotik ve prebiyotik alımının bu değişiklikleri iyileştirmeye katkı sağlayabileceği öngörülmektedir. Çalışmalar hangi tür, hangi miktarlarda, ne kadar süre sorularına yanıt aramaya da devam etmektedir. 
   Bu kitap çeşitli hastalıklar ve yaşamın farklı dönemlerinde probiyotik ve prebiyotiklerin etkilerini araştıran güncel literatür incelenerek 24 bölüm olarak hazırlanmıştır. Sağlık profesyonelleri, akademisyenler, tıp ve sağlık bilimleri öğrencileri, fonksiyonel beslenme ile ilgili uzmanlar ve konuya ilgi duyan tüm okurların yararlanabileceği bir kaynak olması dileğiyle…
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0