Temel Beslenme Bilimi Uygulamaları

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Temel Beslenme Bilimi Uygulamaları kitabı, teorik olarak öğrenilmiş besin, besin hazırlama ve pişirme yöntemlerine ilişkin bilgilerin uygulamalar ile pekiştirilerek, besinde meydana gelen  fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik değişimlerin deneyimlenerek öğrenilmesinde yol gösterici olması amacıyla hazırlanmıştır. 
    Kitap içeriği, geleneksel, toplu beslenme yapan kurumlarda ve ev koşullarında uygulanan pişirme yöntemleri ile yapılan tarifelerin uygulamalarını kapsamaktadır. Ayrıca uygulamaların ve tarifelerin sağlıklı beslenme açısından değerlendirilmesine imkan tanımaktadır.
    Uygulamaların akış çizelgelerinde yer alan adımların amaçtan sonuca kadar açıklamalarının Temel Beslenme Bilimi kitabında ayrıntılı şekilde yer alması, uygulamaların her aşamasında öğrencinin doğru yönlendirilmesini ve değerlendirilmesini sağlamaktadır. 
Yükleniyor...
0