Spor Beslenmesi Pratik Uygulamalar

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

 Sporcu beslenmesi, beslenme ve egzersiz fizyolojisi bilimlerini birleştiren heyecan verici bir alandır. Doğru beslenmenin sportif performansı olumlu yönde etkileyebileceğinin genel kabul görmüş olması, egzersiz ve beslenme uzmanları için genel beslenme temellerinin ötesine geçen bir bilgi edinme ihtiyacını doğurmuştur
    Ek olarak, spor beslenmesi alanında ortaya çıkan kariyer imkanları, kayıtlı diyetisyenleri hazırlayan akademik programların, beslenme uygulamalarını klinik popülasyonun ötesine genişletmesini gerektirmektedir. Kuvvet antrenörleri ve kişisel antrenörlerin aynı zamanda sporcularının en iyi performansı elde etmelerine yardımcı olmak için beslenmede teme bilgilerin ötesine geçmeleri gerekir. Spor beslenmesinin önemini destekleyen araştırma alanlarının ve beslenme üstünlüğü arayan sporcuların artması, diyetetik ve egzersiz bilimleri programlarında sporcu beslenmesi kurslarına artan bir talep yaratmıştır.
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0