Veteriner Sütür El Kitabı

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

İlk baskısı 2007 yılında yayınlanan, bu alanda görsel hazine değerindeki çoksatan eser her hekimin ve öğrencinin vazgeçilmez başvuru kaynağı olmaya devam ediyor. Hiçbir kaynak bu kitaptan daha iyi ve gerçekçi bir içeriği size sunamaz.

Bu yeni baskı, okuyucu için birçok kavramı netleştirmeye yardımcı olmak için yüzlerce illüstrasyon ve çok sayıda resim eklenmiş olarak yeniden yayınlanmıştır. Yeni sütür teknikleri ve malzemeleri her zaman geliştirilmektedir ve tüm veteriner hekimlerin bunları kullanması ve muhakkak aşina olmak gerekir.

*** Bu kılavuz; hem veteriner hekimler hem de öğrenciler için, yeni gelişme ve materyallerin özellikleri ve pratikte mevcut kullanımları hakkında şüphesiz açık rehberlik sağlayacaktır.

Bu Çok Satan Eserin Yeni Baskısındaki Özellikler:

  • Veteriner sütür el kitabının bu baskısı, önceki baskının içeriğinin güncellenmiş ve daha pratik bilgilerle genişletilmiş halidir.
  • Farklı sütür teknikleri, kullanılan aletlerin özellikleri, en son ve en yenilikçi malzemeler gibi temel konuları içerir.
  • Ayrıca, kullanımlarının ayrıntılı açıklamalarını ve en iyi sonuçları elde etmek için bunların nasıl uygulanacağı konusunda tavsiyeler sunar.
  • Buna ek olarak, yazarlar özelliklerine göre farklı organların dikilmesine ve yeni tekniklere daha fazla önem verirler ve yepyeni bir bölüm göz cerrahisine ayrılmıştır.
  • Anastomoz için yeni doku yapıştırıcıları, oto-sütürler ve mekanik sütürler ile dokuları sabitlemek veya hemostaz sağlamak için zımbalar ve klipsleri bir arada bulacaksınız. Özetle bilim, teknoloji ve endüstrinin veteriner hekimliği hizmetine sunduğu tüm yeni "silahlar” ilk kez bir kılavuzda toplandı
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0