Sağlık Profesyonelleri için İletişim

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Sağlık hizmetlerinin sunumunda yer alan sağlık profesyonellerinin etkili iletişim becerilerine sahip olmaları oldukça önemlidir. Bu profesyonellerin çalışma alanının öznesi insandır ve meslekleri insan insana ilişki ve iletişime dayalıdır. Bu nedenle sağlık profesyonellerinin (Hemşire, Ebe, Paramedik, Yaşlı Bakım Teknikeri, Diyaliz Teknikeri, Ameliyathane Teknikeri vd.) hizmet verdikleri her alanda ve her aşamada etkili iletişim becerilerine sahip olmaları gerekir.

Sağlık profesyonellerinin uygulamakta oldukları tedavi sürecinde gerek birey olarak hastalarıyla gerekse hasta yakınlarıyla olan iletişim becerilerinin geliştirilmesi; bu sayede de onlara sundukları bakımın kalitesini artırmaya katkıda bulunması amacıyla hazırlanan bu kitabın, lisans ve ön lisans programlarında öğrenim gören öğrenciler ile tüm sağlık profesyonellerine ve ilgi duyan herkese rehberlik edeceği ve ayrıca bu alanda önemli bir ihtiyacı karşılayacağı düşünülmektedir.

Yükleniyor...
0