Küçük Hayvan Ortopedisi Arka Ayak

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Bu kitap, yüksek kaliteli görüntülerin yardımıyla, kedi ve köpeklerde arka ekstremitelerini etkileyen ana ortopedik rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılan farklı cerrahi teknikleri anlatmaktadır. Yazarlar deneyimlerinden yola çıkarak bu cerrahi prosedürlerin nasıl planlanacağı ve uygulanacağı ve ameliyat sonrası hastaların nasıl yönetileceği konusunda pratik bilgiler sunmaktadır.

*** Küçük Hayvan Ortopedisi metin ve görüntülerin eşit derecede harmanlandığı pratik bir kitap olarak tasarlanmıştır.

*** Kedi ve köpeklerin arka ekstremitelerini etkileyen en yaygın hastalıklara ve bunların cerrahi olarak nasıl tedavi edilebileceğine odaklanmıştır. Bu kitap, farklı hastalıkların ve bunların cerrahi tedavilerinin, etkiledikleri eklemlere göre tanımlandığı üç ana bölüme ayrılmıştır: kalça, diz ve tarsus.

  • Bu kitabın amacı ve dolayısıyla yazarların özellikle vurguladığı yönü, farklı cerrahi tekniklerin açık bir şekilde anlatmaktır, çünkü bu alanda bugüne kadar yayınlanan kitapların hiçbiri bunları ayrıntılı olarak göstermemiştir.
  • Her açıklama şu bölümleri içerir: giriş, endikasyonlar, cerrahi planlama, cerrahi teknik, postoperatif yönetim, sonuç ve komplikasyonlar.
  • Kalça displazisi veya kraniyal çapraz bağ hastalığı gibi bir hastalığın cerrahi tedavisi için birkaç tekniğin kullanılabileceği durumlarda, hastalığın temel yönleriyle ilgili bir bölüm de dahi edilmiştir. Tüm açıklamalara, okuyucuların bunların nasıl yapıldığını daha iyi anlamaları için prosedürlerin resimleri eşlik etmektedir.

Bu kitap hem alanında ilk adımlarını atan daha az deneyimli cerrahlar hem de daha önce ortopedi deneyimi olan veteriner hekimler için oldukça faydalı bilgiler içermektedir.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0