Küçük Hayvan Acil Bakım Hızlı Referans Rehberi

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Bu önemli eser hızlı bir başvuru kılavuzudur. Küçük hayvan hekimliğinde karşılaşılan en yaygın acil durumların tanı ve tedavisinin temel ilkelerini sunmaktır. Küçük hayvanlarda görülen en yaygın acil durumlara yönelik, temel teşhis ve tedavi yaklaşımlarını içeren bir cep kitabıdır. Bu cep kılavuzu, veteriner hekimlerin bilgilere kolay ulaşabilecekleri formatta tasarlanmıştır.

Bu kitap, küçük hayvan acil tıbbının heyecan verici uzmanlığına yeni başlayan hekimler için vazgeçilmezdir.

Tüm Veteriner Hekimler ve acil tıp uygulamalarıyla yeni karşılaşan öğrenciler için oldukça faydalıdır. Tüm tanı ve tedavi önerileri güncel literatüre dayanmaktadır ve bu kılavuza başvuran çoğu klinisyenin kolaylıkla kuygulayabileceği prosedürleri içermektedir.

Kitabın Özellikleri;

  • Kitap, acil serviste hastaları değerlendirmek için kullanılan mantıksal, geleneksel formatta sunulmuştur.
  • Acil durum hastalarının sistematik değerlendirmesini (triyaj ve ilk değerlendirme) tanımlayan bir giriş bölümü ile başlar, ardından kardiyovasküler, solunum, hematolojik, gastrointestinal, ürolojik, nörolojik, metabolik, reprodüktif…
  • Tüm acil durumlar şu sırayla tartışılmaktadır: patolojinin tanımı, küçük hayvanlarda bunun en yaygın nedenleri, tanı protokolü ve şu anda önerilen tedavi yaklaşımları.

Stresli acil tıbbi vakalarla karşılaşıldığında, zamandan tasarruf etmesi için kolayca erişilebilen hızlı başvuru kılavuzunu yanınızdan ayıramayacaksınız…

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0