Hekimliğe Giriş Anamnez ve Fizik Muayene

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Sayın Editörlerimizin eǧitim ve bilim misyonu çerçevesinde “Hekimliǧe Giriş – Anamnez ve Fizik Muayene" kitabını deǧerli meslektaşlarımızın kullanımına sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.
    Öykü alma ve fizik inceleme tıbbın her branşında tanıya giden yolda temel deǧerlendirme araçlarıdır. Öykü alma ve fizik inceleme esnasında elde edilen bilgiler ışıǧında bir sonraki basamakta, sıradaki tanı testleri planlanır. Günümüz teknoloji çaǧında yapılan yaygın hata yeterli öykü ve fizik inceleme yapılmadan, bilgisayardan hastanın tıbbi geçmişine bakarak sonraki aşamalara geçilmesi ve tanıya varılmaya çalışılmasıdır. Bu kitap ile anamnez ve fizik muayeneninönemini,hastayabütüncülyaklaşımın deǧerini bir kez daha hatırlatmak istedik. Kitaba katkıda bulunan ve teklifi hiç tereddütsüz kabul ederek büyük bir emek ve özveri ile hazırlayan deǧerli yazarlarateşekkür ederken kitabın meslektaşlarımıza katkısına olan inancımızın tam olduǧunu vurgulamak ister, saygılarımızı sunarız.
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0