Washington El Kitabı Nefroloji

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    The Washington Manual Yandal Danışmanlığı Serileri: Nefroloji Yandal Danışmanlığı El Kitabı, Dördüncü Baskı’sının çevirisi, tamamı akademisyen, nefroloji ve iç hastalıkları uzmanı bir editör grubu tarafından organize edilmiştir. Her bir bölümün çevirisi editörler tarafından farklı bakış açılarıyla yeniden gözden geçirilmiş ve hatalar en az seviyede tutulmaya çalışılmıştır. Çevirilerini yaptığım bölümler ve diğer çevirmenlerin gönderdiği bölümlerin kontrolü sırasında kitabın oldukça güzel, hekimlerin ihtiyaçlarına yönelik katkı sağlayacak, pratik ve güncel bilgiler sunan bir başucu kitabı olduğunu fark ettim.
    Tıp alanında gelişmelerin hızlı olduğu bir dönemde nefroloji alanındaki pek çok ihtiyacı nefrolojinin temel ilkelerine sadık kalacak şekilde karşılayacak olan bu eserin yoğun iş ortamında ve akademik alanlarda, akılda kalıcı pratik bilgilerle hekimlik pratiğini güncel tutacağını düşünüyorum.
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0