BATES'in Fizik Muayene ve Öykü Alma Cep Kılavuzu

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Doğru, verimli ve etkili bir fizik muayeneyi güvenle gerçekleştirin!
Bu kılavuz günümüzün önde gelen tıbbi fizik muayene cep kılavuzu olarak kabul edilmektedir. Her öğrencinin muhakkak sahip olması gereken mesleki bir kaynaktır
Bu kısa ve pratik kaynak, takip etmesi kolay iki sütunlu bir format şeklinde düzenlenmiştir. Öğrenmeyi ve uygulamayı kolaylaştırmak için muayene yöntemleri sayfanın solunda, olası muayene bulguları ve ayırıcı tanılar ise hemen yanında sağda (kırmızı renkte) sunulmuştur.
Bu kitaptaki uygulamalarda, yazarlar klinik değerlendirmenin önemine dikkat çekiyor; karar verme ve diğer temel değerlendirme becerilerinin her hasta etkileşiminde "biricik” olduğunu vurguluyor. 
YENİ! En etkili anamnez alma ve karar verme yaklaşımlarını sağlamanıza yardımcı olmak için hekim hasta ilişkisi bileşenlerine genişletilmiş bir bakış sunar.
YENİ! Algoritmalar, yaygın semptomları olan hastalar için yararlı başlangıç yaklaşımları sağlar.
YENİLENDİ! Yeniden yapılandırılmış Bölgesel Muayene bölümleri, muayene yöntemleri ve sağlığın iyileştirilmesi ve danışmanlık konuları hakkındaki anlayışınızı geliştirir.
GÜNCELLENDİ! Fotoğraflar, çizimler ve referanslar, en son kanıta dayalı bilgilerle temel içeriği güçlendirir.
GÜNCELLENDİ! Numaralandırılmış metin kutuları, klinik tabloların öne çıkan özelliklerine ve zorlu muayene yöntemlerinin ipuçlarına hızlı erişim sağlar.
YENİ! Anormal durumların ayrıntılı ve bol resimli tabloları, muayene ve klinik bilgileri gereğinde bulunması kolay, hızlı bir referans formatında gösterir.
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0