Yapısal Kineziyoloji

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Yapısal Kineziyoloji El Kitabı, insan anatomisinin ve hareketle olan ilişkisinin açık manzarasını verir. El kitabı, kasları ve kas gruplarını açıkça tanımlar ve bu kasları güçlendirmek ve geliştirmek için gereken egzersizleri tanımlar.

Bu alanınsa en çok satan kitap, mantıksal sunum, illüstrasyon ve özlü yazı stili kombinasyonu aracılığıyla erişilebilir bir formatta önemli bilgiler sağlar. Kineziyoloji öğrencileri ve profesyonelleri bu kitabı okurken edindikleri içeriği, bireysel olarak bildikleri fiziksel aktiviteler sırasında derhal uygulamaya davet ediyorum. Okuyucunun simultane olarak aktivite sırasında hareket eden kendi eklem ve kasılan kaslarını palpe ederek deneyim kazanacaktır.

Aynı zamanda, okuyucuları normal anatomiyi daha iyi değerlendirmek için meslektaşlarının eklemlerini ve kaslarını palpe etmeye ve mümkün olduğunca yaralı ve patolojik kas-iskelet sistemi anatomisindeki normalden sapmayı anlamaya teşvik ediyorum. Bu kaynaklar ve bunlardan elde edilen bilgiler yararlı olmalı ve sürekli eleştirel gözle bakılmalıdır.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0