Ağrısız Çalışanlar Ofis Çalışanlarında Kas-İskelet Sorunları

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Günümüzde, bilgisayarın ve akıllı sistemlerin girmediği alan yok denecek kadar azdır. Ve biliyoruz ki her birimiz gün içerisinde sıkça bu teknolojilerden faydalanıyoruz. Bazılarımız ise işlerinin bir gereği olarak bilgisayarları kullanmak ve hatta uzun saatler boyunca kullanmak durumunda kalıyor…

    İş ile ilişkili hastalıkları yeni tanımlamasak da gün geçtikçe farkındalığımızın arttığını ve işimizi ‘ağrısız’ sürdürebilmek adına arayış içerisinde olduğumuzu gözlemliyorum. Hele de salgın nedeniyle ofislerimizin evimize taşındığı bu günlerde, sağlıklı çalışma ortamının nasıl oluşturulması gerektiğini ve masa başında çalışırken risklerimizi nasıl azaltabileceğimizi öğrenmenin bir gereklilik olduğunu düşünüyorum.

    Bu çalışmayı, tam da bu sorulara yanıt bulmak isteyenlere yönelik olarak hazırladığımı belirtmek isterim. Kitabın içerisinde, hekimlik pratiğimde en çok karşılaştığım soru(n)lara ve bu soru(n)ların çözüm yollarına değindim. Bu eserin içerisinde yer alan bilgilerin, sizlerin de sorularına ve sorunlarına çözüm sunacağını; benzer sorulara cevap vermesi beklenen sağlık personellerine yol gösterici olacağını öngörüyorum.

Yükleniyor...
0