Expert DDX Kas İskelet

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

İçindekiler tablosuna bir göz atmanız ve kitabın planına kendinizi alıştırmanız birkaç dakika alır. Sonra tanımak için baktığınız bir anormalliğin birkaç listede bulunabileceğinin farkına varacaksınız. Örneğin bir çocuğun pelvik kuşağındaki multipl agressif lezyonlardan oluşan bir anormallik anatomi temelli bölümde “yassı kemikler, yaygın lezyon” listesine dahil olacaktır, ama görüntü temelli bölümde “polyostotik lezyon, çocuk” listesinde de tartışılacaktır. Diğer bir örnek akroosteoliz ve DİF erozyonları gösteren el radyografisi olabilir. Bu anatomi temelli listede hem “eklemler” altında bulunan “IF-baskın artrit” olarak hem de anatomi temelli listede “el ve ayak parmakları” altında listelenmiş bulunan “akroosteoliz”e dahil edilecektir. İçindekiler tablosunun incelenmesi bu kaynağın en iyi kullanımını sağlamak için değerli olacaktır.
Umarız ki günlük radyoloji pratiğinizde ve uzmanlığımıza girerseniz bir çalışma rehberi olan bu kitabı faydalı bulursunuz. Bu kitap ortopedik cerrahlar, fiziyatristler, romatologlar ve diğer doktorlar için de faydalı olmalıdır. Tabii ki bazı ayırıcıları tartışmayı ihmal etmemiz kaçınılmazdır (buna rağmen Beyin ve Omurga bölümlerinde bulunan omurga tartışmalarının çoğunluğunu hatırlayın). Bazı listelerdeki birtakım patolojileri ihmal etmemiz ve listede tartışılabilir olanları sıralamamız nerede ise kaçınılmazdı. Yorumlarınızı ve önerilerinizi duymak bizi mutlu edecektir. eKitap şirketi listemizi eklemeye, değiştirmete ve güncellemeye izin vermektedir. Bana [email protected]’a e-mail atın ve önerilerinizi dikkate alacağız.
Yükleniyor...
0