Ortopedik Cerrahide Master Teknikler Pediatri

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Ortopedik cerrahinin geçmişi pediatrik ortopedinin kökleri üzerine kurulduğu gibi 1999 yılında yardımcı doçent olarak başladığım akademik hayatımın kökleri pediatrik ortopedi ile başladı. Bu sayede geliştirdiğim cerrahi tecrübemin ortopedik cerrahinin değer alanlarında karşıma bir avantaj olarak çıktığını her zaman memnuniyetle gördüm.

    Pediatrik ortopedi de çok değerli “usta” yazarların klinik tecrübelerini ve tekniklerin aktardığı hem klasikleşmiş hem de en güncel cerrahi yöntemleri içeren bu kitap; Ömer Koç’un “Kitaplarımı Seviyorum, Tıpkı Dolu Bir Silah Gibi Bana Güven Duygusu Veriyor. Okumamış Olsanız Bile Orada Duruyorlar.”  Sözünden esinlenerek ameliyatlarımız sırasında yanımızda dahi bunsa yeterli olacaktır. Bir İtalyan sözü “Traduttore Traditore!” “Çevirmen Haindir!” der. Çeviri sonrasındaki kontrollerde acaba böyle daha mı iyi olur dedik. Son kontrolümüzde dahi bunu nasıl göremedik dediğimiz hatalarımız oldu. Çeviride doğru ya da yanlış yoktur farklı vardır diyerek son noktayı koyduk. Bu yüzden saptayamadığımız hatalarımız için sizlerden şimdiden özür diliyorum.

Yükleniyor...
0