The Echo Manual TÜRKÇE 2020

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Ekokardiyografi hakkında kapsamlı, klinik olarak odaklanmış bir anlayışa ihtiyaç duyan asistanlar, uzmanlar ve ihtiyaç duyan diğerleri için ideal olan Eko El Kitabı, 4. Baskı, güncellenmiş bilgiler, yeni bölümler kapsamlı bir şekilde revize edilmiştir. Birincil elden, Mayo Clinic’teki uzman yetkililer tarafından yazılan bu en çok satan referans kitap, günümüzün ekokardiyografisinin performansı, yorumu ve klinik uygulamaları için pratik bir rehber olmaya devam etmektedir.
• Özellikle 3D EKO, girişimsel ekokardiyografi ve taşınabilir ultrason cihazlarına ayrılmış tamamen yeni bölümler içerir.
• Ekokardiyografi, doppler ekokardiyografi ve transözofageal ekokardiyografi için tekniklerin,tanı kriterlerinin ve kantitatif yöntemlerin kısa ve kullanıcı dostu bir özetini sunar.
• Ekokardiyografinin bir tanı aracı olarak klinik uygulamasına odaklanan, karmaşık materyali ulaşılabilir, görsel olarak çekici bir şekilde sunar.
• En son teknikler, standartlar ve uygulamaları kapsar - tümü, gri tonlama ve renk için geçerli olan 900’den fazla yüksek kaliteli, açıklamalı görüntü ile vurgulanarak açıklanır.
Yükleniyor...
0