Temel Kardiyoloji ve Pratik Çözümler

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     “Temel Kardiyoloji ve Pratik Çözümler” kitabımızın birinci baskısını yapmış bulunmaktayız. Kardiyoloji, kanıta dayalı tıp uygulamalarının geniş bir şekilde temsil edildiği, yeniliklere ve hızlı değişimlere açık bir bilim dalıdır. Bilgiler hızla yenilenmekle beraber, bazı temel bilgiler öğrenciliğimiz ve asistanlığımızdan beri bizlere ışık tutmaktadır.

     Kitabımızdan dahiliye ve kardiyoloji asistan hekimleri, aile hekimleri ve kardiyolojinin temel konularını gözden geçirmek isteyen iç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanlarının faydalanacağını umut etmekteyiz. Kitabımızı oluştururken, kardiyoloji ile ilgili temel ve güncel bilgileri sentezlemeyi hedefledik. Kitabımızın her bir bölümü ayrıca bir kitabın içeriğini dolduracak kadar önemli ve geniş konulardan oluşmaktadır. Ancak, temel ve güncel bilgileri hızlıca gözden geçirmek isteyen her hekimin faydalanabileceği bir kaynak olduğunu düşünmekteyiz.

Yükleniyor...
0