Temel Klinik Masaj Terapi

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Bu baskıda sunulan masaj terapiye ait anatomi ve klinik uygulamaların entegrasyonu, kitabın orijinal vizyonunun devamıdır.

***Bu alanda gerçek uygulamaları, sıra dışı görselleri, mesleğinize katacağı inci değerindeki bilgileriyle muhakkak elinizin altında bulunması gereken kaynak. Hiçbir kitap bu alanda "Clay & Pounds Temel Klinik Masaj Terapi” kitabı kadar etkili ve benzersiz değildir.

Bu pratik, gerçeğe uygun kitap, etkili uygulama için ihtiyaç duyduğunuz palpasyon ve kas anatomisi üzerinde sağlam bir temel oluşturmanıza yardımcı olur ve içerdeki yapıların resimlerini doğrudan canlı model fotoğrafları üzerinde göstererek, temel klinik masaj terapi tekniklerini hayata geçirir.

Temel Özellikler
• Her kas veya kas grubunu, çevreleyen yapıları, yüzey işaretleri ve terapistin ellerini gösteren 550’den fazla renkli resim.
• Masaj dokunuşların hareket yönünü gösteren okları içeren teknik çizimler.
• Görsel örtünme rehberleri, kitap boyunca uygulama yapılan kaslara göre uygun örtünme tekniklerini görsel olarak pekiştirmenizi sağlar.
• Olgu çalışmaları, içeriği bütünleştirmenize yüzey pratikte nasıl uygulandığını görmenize yardımcı olur.
• Öğrenme Hedefleri ve Bölüm Soruları, temel kavramlar ve tekniklere hakim olmanıza ve anladığınızı değerlendirmenize yardımcı olur.

Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0