Temel Akupunktur Noktaları

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Dünyada ve ülkemizde genel tamamlayıcı tıp alanına ve özellikle akupunktur uygulamalarına karşı giderek artan bir ilgi mevcuttur. Bilgiye erişim günümüzde her açıdan hızlı ve kolay. Bunun yanında; doğru, anlaşılabilir ve uygulanabilir bilgiyi sağlamak çok önemli. Siz değerli meslektaşlarımıza tamamlayıcı tıp alanında katkı sunmak amacıyla; kısa, sade ve net ifadelerle John R. Cross tarafından kaleme alınmış olan The Concise Book of Acupoints kitabını çevirmiş bulunmaktayız.

    Bu kitapla; geleneksel akupunktur uygulayanlara, geleneksel Batı eğitimi almış tıbbi akupunktur uygulayanlara, akupunktur öğrencilerine ve tüm tıp doktorlarına erişmeyi amaçlamaktayız. Zengin resim ve şekillerle desteklenerek anlatılmış konuların daha iyi anlaşılacağını ve pratikte kullanım kolaylığı sağlayacağını ümit ediyoruz. Kitap anlaşılabilir bir dille yazılmış olsa da bazı terimlerin Türkçe daha iyi kavranabilmesi için bazı değişiklikler yapıldı. Eserin tüm meslektaşlarımıza pratik uygulamalarında katkı sunacak bir başucu kitabı olacağını düşünüyoruz

Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0