Doktor Gözüyle Hacamat Sanatı

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Son yıllarda adını sık sık duymaya başladığımız hacamat tedavisinin tarihi aslında binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Bununa birlikte tıp alanında son zamanlarda ortaya çıkan bütüncül yaklaşımın etkisiyle yeniden keşfedilmiş ve bugün birçok modern klinikte tamamlayıcı bir tıp yöntemi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Dünyanın en büyük futbol yıldızlarının, olimpiyat şampiyonu yüzücülerin, sağlığına ve gençliğine düşkün sanatçıların hacamat yaptırdığı da artık bir sır değil.

    Ancak bütün bu güzel ve güncel gelişmelere rağmen, hacamat uygulamasının kime, neden, ne şekilde ve ne şartlarda yapılması gerektiği bugün bile bir standarda bağlanabilmiş değildir.

    İşte elinizdeki bu kitabı, iki tıp hekimi ve bir geleneksel tıp uzmanı olarak biz, hem meslektaşlarımızın bu kadim şifa yöntemini, modern tıp gramerine dost bir dille anlaması; hem de hacamat yaptırmayı düşünen veya düzenli olarak hacamat yaptıran meraklı insanlara bir kaynak olması için hazırladık.

Yükleniyor...
0