Pediatrik Pratik Girişimler

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Çocuk hastalıklarında pratik uygulamaları içeren kitabımızla huzurlarınızdayız. Bu kitap yaptığınız katkılar ve eleştirilerle sadece bizim değil sizlerin de eserinizdir.

    Bütün insanlığın geleceğinin garantisi şüphesiz en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı olmalarıdır. Bunu sağlıyabilmek için hekimlerin başka iyi insan olabilmelerinin yanında, iyi öykü almaları, fizik muayeneyi iyi yapabilmeleri, tanı ve tedavi amaçlı pratik uygulamaları en iyi şekilde yapabilmeleri gerekir.

    İşte biz de bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı çocuklar yetiştirebilme amacına küçük bir katkıda bulunmak istedik. Bir araya gelerek bu kitabı yazdık. Kitabımızı da çok iyi bir doktor, çok iyi arkadaş olan, örnek insan Prof. Dr.Billur Demiroğulları’nın aziz hatırasına ithaf ettik.

    Kitap pediatrideki pratik uygulamalarının hemen hepsinin indikasyonlarını, yapılışlarını, kontraindikasyonlarını ve komplikasyonlarınını kapsamaktadır. Konular konusunda etkin olan kişiler tarafından titizlikle yazılmıştır. Çizimlerle de anlatımlar daha da pekiştirilmeye çalışılmıştır. Kitapta olabilecek hatalar nedeni ile sizlerden özür diler, olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekleriz. Bu eleştirileriniz sayesinde en güzeli yakalayabileceğimizi düşünüyoruz. Bu nedenle şimdiden hepinize teşekkür ediyoruz.

Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0