Jarvis Fizik Muayene ve Değerlendirme Cep Kitabı ELS

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Eğitim alanlar için hızlı değerlendirme ve klinikte hızlı hatırlama için bir başvuru belleği gibidir. Cep boyutu laboratuvar önlüğü cebi veya çantada taşımak için avantaj sunar. Bu pratik kaynağı kullanan öğrenciler başlangıç seviyesinde onlara yardımcı olacak kapsamlı bir metin ve bazı özel uygulamaları, en mükemmel formatta bulacaklardır.
Fiziksel Muayene ve Değerlendirme, 7. Baskı birçok yeni muayene fotoğrafı, anormal bulgulara ait fotoğraflar ve tamamı renkli çizimler içerir.

Bu kitap bu alanla ilgilenenler için tüm temel özelliklere sahiptir.
*** Hasta hikayesi almanın önemli noktaları, Her vücut sistemi için adım adım muayene kısımları, normal ve anormal bulguların karşılaştırılması, kalp sesleri, akciğer sesleri, nörolojik bulgular.
*** Bu dünyaca ünlü cep kitabı, muayene sırasında bir adımı unuttuğunuzda, tekrar başa dönerek bunu mükemmel bir şekilde tamamladığınızdan emin olmak için oldukça kullanışlıdır.
*** Normal veya anormal bulguları gözden geçirmeniz gerektiğinde, yabancı olduğunuz bir muayene tekniği veya yeni bir klinik alanda pratik yapmak durumunda kaldığınızda size her zaman destek olacaktır.
*** Temel seviyede fizik muayene ve değerlendirme sunan program ve kurslara, her yaş grubu için uygun bir içerik sunar. Bu kullanışlı cep kitabı fiziksel muayene ve öykü alımı konusunda eksiksiz bir yaklaşım sunmaktadır. Bu kapsamda pediatrik yaş grubu için gelişimsel özelliklerini içerecek şekilde, hamile ve yetişkinlerde yaşlanma sürecini de içeriğinde geniş yelpaze şeklinde okuyucuya sunar. Her yaş grubunu içermesine rağmen, muayene adımlarının hepsini çalışmak ve öğrenmek için gerekli "tam ve yeterli bilgiyi” içerecek şekilde kapsar.

Yazarın Diğer Kitapları
Yükleniyor...
0