DeLisa'nın Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Tıbbi rehabilitasyon profesyonellerinin eğitimi ve eğitime devamlılığı için temel bir kaynak olan DÜNYADA ÇOK SATAN bu kitap, engelli koşulları olan kişilere sağlanan bakımın en yüksek kalitede olmasına ve sağlık, işlev ve yaşam kalitesinde iyileşme ile sonuçlanmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

DeLisa’nın "Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon; İlkeler ve Uygulama” kitabının amacı,gelişmekte olan veya yerleşik çabalarda uygulayıcıya yardımcı olmak için alandaki bilgileri organize etmek, özetlemek, tartışmak ve kullanılabilir hale getirmektir.

Kitabı Dünyaca Ünlü Bestseller Yapan Yeni Özellikleri:

·Bu altıncı baskı, beşinci edisyonun yayınlanmasından bu yana fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanındaki bilgilerdeki dramatik artışa yanıt veriyor.

·Bu baskı aynı zamanda bölümlerin önemli bir yeniden düzenlenmesini ve yeni bölümlerdeki bölümlerin sınıflandırılmasını da tanıtmaktadır.

·Bu kitabın içeriği kapsamlı bir şekilde gözden geçirildi ve genişletildi. Bu baskıda 5 yeni bölüm ve 20'den fazla büyük revizyon var. Amacımız,fiziksel tıp ve rehabilitasyon biliminin derinliğini, genişliğini ve mevcut en iyi uygulamayı destekleyen kanıtları kapsayan kanıta dayalı, kapsamlı, ve çok disiplinli bir tartışma sağlamaktır.

Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0