Yenidoğanın Akciğer Ultrasonografisi

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Bu eserde, Donn ve Mammel, respiratuar sistemin esas parameterlerini, yani sürdürme basıncı, hava akışı ve tidal volümü, doğrudan ve online görsel olarak anlamamızı kolaylaştırmak için açık ve özlü bir eğitim atlası sunmaktadırlar. Bir klinisyenin bu teknolojileri kendi avantajı için kullanma yeteneği, neonatal pulmoner sorunları çözmek için noninvazif olarak elde edilen bilginin kazanılmış bilgiye dönüşümüyle devam edecektir. Arter kan gazı bilgilerini, toraks grafisini, diğer klinik ve laboratuar bilgilerini hep birlikte kaynak olarak kullandığımızda pulmoner grafikler, klinisyenin karar vermesine ve mekanik ventilatör ayarlarını optimize etmesine ve belki de ventilatör ilişkili akciğer hasarını en aza indirmeye yardımcı olacaktır.
    Bu yeni başucu atlası invazif olmayan, bakım temelli, optimalneonatal ventilasyon için uzun zamandır beklenen bir araçtır.

 
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0