Veteriner Hekimlikte 5 Dakikada Konsültasyon Köpek ve Kedi

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

   Bütünüyle güncellenen Veteriner Hekimlikte 5 Dakikada Konsültasyon, kedi ve köpekler için gereksinim duyduğunuz bilgiye kolay kullanımlı bir formatta, tıpkı güvenilir bir klinisyeni muayene odanızda, hemen yanıbaşınızda bulundurur gibi hızlı erişim sunmaya devam ediyor. Kedi ve köpeklerde yaygın ya da nadir olarak görülen 846 hastalık ve durum, 379 uzman tarafından, deneyimlerini ve tavsiyelerini içerecek şekilde ayrıntılı olarak kaleme alındı, kitabın Türkçe baskısı için 65 uzman tarafından titizlikle çevirisi yapıldı ve gereksinim duyduğunuz her yerde, her zaman bilgiye kolaylıkla ulaşabilmeniz için tüm konular alfabetik olarak sıralandı. Farklı uzmanlık ve deneyimlere sahip veteriner hekimler ve veteriner fakültesi öğrencileri için başvuru kaynağı olabilecek nitelikteki bu kitap, kedi ve köpeklerin hastalıklarına ilişkin genel bilgi edinmek, tanı koymak ve daha etkin bir sağaltım protokolü oluşturmak için bir başucu eseridir.

ANAHTAR ÖZELLİKLER

• Kedi ve köpek hastalıklarının tanı ve sağaltımına ilişkin anahtar bilgilere hızlı erişim sağlar.

• Kapsamındaki 846 spesifik hastalık ve durum ile, kedi ve köpek hekimliği üzerine en kapsamlı ve içeriğine en hızlı erişilebilen kitaptır.

• Yoğun çalışma ortamında hızlı başvuru ve arama için dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır, klinik kararlarını hızlı ve uygun almanız için size güven vermeyi hedefler.

• Veteriner hekimliğin tüm alanlarından 379 önde gelen uzmanın katkılarını sunar.

• Farklı veteriner fakültelerinde ihtisas yapan, klinik ve laboratuvar deneyimine sahip 65 bölüm yazarının Türkçe çevirisi ve gerekli kısımlarda kitap içeriğine ek olarak yerleştirilen editör ve çevirmen dipnotlarıyla, bilgiye erişimi kolaylaştırmayı amaçlar.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0