Tintinalli Acil Tıp El Kitabı 8. Baskı

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Acil ortamında çalışan her klinisyenin cebinde bulunması gereken ödüllü yayın
American College of Emergency Physicians (ACEP) Yayınıdır. 8 Baskısının tamamı revize edilmiştir. Bir önceki baskısına göre tüm bilgiler güncellenmiştir. Tüm tanı ve tedavi kılavuzları güncellenmiştir.

 

Bu kolay taşınabilir kılavuz, Tintinalli'nin Acil Tıp, Sekizinci Baskısı – Acil alanında dünyanın en çok satan kitabı olarak haklı bir unvana sahiptir. Tintinalli, klinik olarak en güncel ve referanslı içeriğe sahiptir, bu Titinalli’nin cebinizde ve sırt çantanızda neden en çok taşınan kitap olduğunu açıklar. Dünyanın tüm acil konusunda otorite olan kurumları, bu alanla ilgilenen sağlık profesyonellerinin muhakkak edinmesi gereken "ALTIN STANDART" kitap olarak kabul etmiştir. Hasta yönetimi konusundaki başarınızı ciddi derecede arttıracaktır.

Tintinalli Çalışma Rehberi’nin ilk baskısını tek bir editör derlemiş olmasına rağmen, Tintinalli Acil Tıp El Kitabı’nın 8. baskısına dünyanın her tarafından, özellikle acil tıbbın daha yükselişte olduğu bir alan olan Afrika ülkelerinden katılımcılar mevcut. 8. baskı 1979’da acil tıbbın radarına girmeyen ancak artık alanımızın yan dalı olarak kabul edilen "palyatif bakım” başlığını da içermekte. El Kitabı’nı dünya çapında bir çok okuyucu için bir çok farklı dilde bastırmaya tıp öğrencilerinin, asistanların ve çalışmakta olan acil tıp uzmanlarının günlük ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Tüm hasta popülasyonlarında (yetişkin ve pediatrik) acil tıbbın tüm yelpazesini kapsayan bu tam renkli kılavuz, klinik özellikler, ayırıcı tanı ile acil durum yönetimine odaklanan kısa bölümlerden oluşmaktadır.

Yazarın Diğer Kitapları
Yükleniyor...
0