Acilin Türküsü

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Çocukluğumdan beri öğrenmeyi ve öğretmeyi sevmeme ve bir eğitimci olmanın hayalini kurmama rağmen, hayat selinin akımına kapılıp 13 yaşında kendimi sağlık camiasının kapısında bulmuş ve bu aşamadan sonra da hayatını bu kutsal mesleğe adamaya çalışmış bir sağlık çalışanıyım. 35 yıl önce bir stajer öğrenci olarak girdiğim hastane kapısında sırasıyla sağlık memuru/hemşire, pratisyen hekim, uzman hekim ve son olarak da başhekimlik süreçlerini içeren bir mesleki tecrübe sürecinden geçtim. 
    Son 28 yılını geçirdiğim hekimlik mesleğinde yaşamış olduğum bazı tecrübeleri nacizane paylaşmaya çalıştığım bu ilk denememde, mesleğimizin içinde bulunduğu son çıkmazı ve dışarıdan izleyen insanların bakış açılarındaki yanlışlıkları bir nebze olsun aydınlığa kavuşturmaya çalıştım. Bunu gerçekleştirirken yer yer idarecilerin (kendimce) hata veya eksikliklerine dokundurdum. Hatam var ise affola.
    "Kendisine has özgün fikirleri ile her zaman ufkumu aydınlatmış olan kıymetli abim Tamer AYDIN'a, yapmış olduğu mükemmel kapak tasarımı için minnet ve teşekkürlerimi sunarım."
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0