Zühre

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Yanı başımızda filizlenen nazenin bir çiçeğin kokusunu almak için bazen yıllarımızı heba ederiz. Belki araya binlerce dağ, yol deniz girer. Mesafeler bizi hapsedince bütün hırçınlığımızı bir anda dizginleyip boyun eğeriz. Kader der vazgeçeriz. Bir ömür geçer de o narin çiçeğin kokusundan hep uzak kalırız. 

     Oysa azıcık kafa yorduğumuzda, kaderi şekillendirmenin kendi elimizde olduğunu anlarız.

     Çaresizliğin ortasında Zühre gibi parlayan ambulanslarla, hayat kurtarma gayesinde olanların anlatıldığı Cankurtaran Serisi’nde olayla kaldığı yerden devam etmektedir. 112 acil servis çalışanlarının farklı yönlerini bulacağınız bu roman, aslında cankurtaran isimli romanın devamıdır.

     İstanbul’da doğup büyümüş üstelik hep özel okullarda okumuş genç bir kızın, mesleğinden ötürü tayin olduğu Anadolu’nun farklı illerinde yaşadığı zorlukları, yaşam mücadelesini ve sorunlu aile hayatını konu alan Zühre romanı, Cankurtaran romanını daha önce okumayanlar için ise tek başına ayrı bir roman özelliğindedir.

Yükleniyor...
0