Temel Biyokimya Özet Konular

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

   Çağımızda hızlı gelişen teknoloji ve bilim, beraberinde eğitim sistemi ile birlikte bilimsel düşünceninde güncel tutulmasını gerektirir. Eğitim hayatımda fazla sayıda kitap ve makale okumam ve girdiğim sınavlarda biyokimya kitaplarını derinlemesine incelemem bu kitabın yazılmasında bana ışık tutmuştur. Bu biyokimya kitabı temel ana başlıklar ve alt başlıklar halinde hazırlanmıştır. Sade bir dil kullanılarak okurun sıkılmaması için gereken özen eksiksiz gösterilmeye çalışılmıştır.

   Elektronik kaynakların günümüzde kitapların yerini almak için teknolojik atılımı ve bilgiye kolay erişilmesinde sıkça kullanılması, kitapların okunmasını azalttığı gibi hazıra alışma özelliğini beraberinde getirmiştir. Öğrenmede kitap okumanın ve yazarak çalışmanın büyüsüne inanan bir akademisyen olarak bilgi birikimi ve biyokimyanın esaslarını ele alarak hazırladığım bu kitabın, özet kaynak olarak genç nesiller tarafından okunacak bir el kitabı olmasını dilerim. Bu kitabın özellikle önlisans ve lisans eğitimlerinde öğrencilere katkı sağlayacağını düşünmekteyim.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0