Sağlık Bilimleri için Biyokimya

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     "Yaşamın kimyası" anlamına gelen BİYOKİMYA terimi, anlamı itibarı ile de gerçekten yaşamımızın her alanında önemli bir bilim dalıdır. Özellikle temel bilimler ve sağlık bilimleri alanında biyokimya vazgeçilmezdir. Sağlıkta eğitim gören öğrencilerin ve sağlıkta görev alan personelin iyi bir biyokimya eğitimi alması onlara eğitim ve iş hayatlarında önemli katkılar sağlamaktadır.

Bu kitaptaki bilgiler ile okuyucuların hem temel biyokimya hem de klinik biyokimya konularına hakim olması amaçlanmıştır. Zira bu konuların birlikte sentez edilerek öğrenilmesi iş ve öğrenim hayatlarında önem arz etmektedir.

Biyokimya alanında farklı konuların ele alındığı bu kitapta, biyokimya, kimya, biyoloji ,beslenme ve diyeteik alanlarında eğitim almış geniş bir yazar kadrosu ile çalışılmıştır. Bu vasıtayla biyokimya ile ilgili multidisipliner bir ürün ortaya çıkarılmıştır. 

Yükleniyor...
0