Tarascon Erişkin Acil Cep Kitabı

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Acil ortamında çalışan doktorlar, hemşireler ve ATT’ler için gerekli kaynaklarla donatılmış, özlü ve kullanımı kolay bir kılavuz kitabıdır.
Nöbetlerde zamanla yarışırken bilgiye hızlı ve kolay erişim sağlayabilmek adına algoritma, tablo ve şekillere yer verilmiştir. Acil tıp pratiğinin içinde sık kullanılan ve lüzum halinde ihtiyaç olunan belli başlı muayene, tanılar, laboratuvar, görüntüleme gibi tanısal testleri, başlangıç tedavi modilitelerini ve dikkat edilmesi gereken noktaları içeren bu cep kitabı, bir acilcinin yanından hiç ayırmayacağı nöbet arkadaşıdır. 

Acil tıbbın kapsayıcı doğası gereği Acil tip profesyonellerinin yanı sıra tıp fakültesi öğrencileri için de önemli bir kaynak olarak görülmelidir. 

*** Bir hekimin ve yardımcı sağlık personelinin acil durumlarla baş başa kalması çok olasıdır ve bu kılavuz size mükemmel rehberlik eder ***

Yoğun acil servis ortamında çalışan hekimler veya internler için referanslı bilgiye en hızlı ulaştıkları taşınabilir bir kaynaktır! Çoğu acil servis birimlerinde sabit ve mobil sağlık ekipleri bu kaynağı zorunlu olarak yanında bulundurmaktadır.

Acil alandaki güncellemelere ayak uydurmak için tamamen yenilenen Tarascon Erişkin Acil Cep Kitabı'nın altıncı baskısı, yoğun acil servis doktorları ve internler için taşınabilir referans olarak tasarlanmıştır. Bu özlü, taşıması kolay cep kılavuzu, hatırlanması zor, ancak hayati derecede önemli klinik bilgileri anında hatırlatan temel listeler, şekiller ve tablolarla doludur.

Tarascon Erişkin Acil Cep Kitabı, Bu alandaki mevcut akademik tartışmalar hakkında da uzman yorumlar sunar.

Kullanışlı referans bölümleri arasında disritmi protokolleri, acil ilaç infüzyonları, antibiyotik tedavisi, hızlı sıralı entübasyon, toksikoloji, travma bakımı, yanık bakımı ve çok daha fazlası yer alır.

Yazarın Diğer Kitapları
Yükleniyor...
0