Röntgen Köpek Ve Kedi: Toraks Ve Abdomen

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Görüntüleme teşhisi, yıllardır Veteriner Hekimliğinin bir parçası olmuş, günlük uygulamaların ve klinik çalışmaların röntgen muayenesine dayanır. Bu nedenlerle radyolojik tanı ve daha sonra görüntü yorumlanmasının doğru ve rutin olarak yapılabilmesi özellikle önemlidir.   
    Bir röntgen filminde hangi yapı ortaya konabilir? Hangi patolojik bulgular mevcuttur ve nasıl tanıyabilirim? Röntgene yeni başlayanlar veya röntgende ilerlemiş olanlar: Bu kitap röntgen filmlerinin sistematik yorumlanmasında pratik uyuma izin verir.
    Her bir radyolojik muayenede anatomi, muayeneye başlangıç, fizyoloji ve patolojiye dayalı genel bir bakış yapısal değişikliği garanti eder. Her bir röntgen filmi karşısında yorulmaya yardım amacıyla açıklayıcı çizimler yapılmıştır. Bu şekilde kolayca uyum sağlayabilirsiniz.
    Ayırıcı tanı ve referans değer ileri yorumlamayı etkinleştirir. Akış şemaları tanı bulgularına yardım eder. Bu kitap aynı zamanda çalışma kitabı olarak güvenli radyolojik tanıda açıklanamayan bulguları destekleyen kaynak niteliğindedir.
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0