Nörolojik Cerrahi İlkeleri ELS

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Bu zorlu uzmanlık alanında eğitim almayı düşünen veya bu alanda eğitim alan hekimleri için mükemmel bir şekilde oluşturulmuş Principles of Neurological Surgery Dördüncü Baskı, genel iyi bilinen prensiplerden ileri tekniklere kadar, beyin cerrahisinin tüm yönlerine açık ve mükemmel şekilde görsellerle desteklenmiş şekilde, iyi bir giriş yapmanıza olanak sağlar.
 
*** Alanın önde gelen yazarlarından kapsamlı güncellemeler, ameliyat öncesi ve sonrası hasta bakımı, nöroradyoloji, pediatrik beyin cerrahisi, nörovasküler cerrahi, travma cerrahisi, omurga cerrahisi, onkoloji, hipofiz adenomları dahil olmak üzere beyin cerrahisinin her alanındaki en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar. 
Kafa tabanı beyin cerrahisi, görüntü kılavuzluğunda beyin cerrahisi, ağrı tedavisi, epilepsi cerrahisi gibi birçok ileri teknik hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.
*** Eğitimde olanlar veya bu  alana ilgi duyanlar için doğru dozda ve güncel bilgi sağlar.
 

  • Görüntüleme, patoloji, klinik ve cerrahi fotoğrafları, cerrahi çizimler, diyagramlar, tablolar ve şekiller dahil olmak üzere bol miktarda yüksek kaliteli çizimlerle beyin cerrahisinin temelleri hakkında güçlü bir görsel içerik sunar.
  • Yeni ve içeriği geliştirilmiş videolar, anatomi ve radyolojiye daha fazla vurgu yapmaktadır, bu güncel yeni referanslarla desteklenmiş teknikler, sizi bu alandaki en son gelişmelerden haberdar eder
  • Bilgileri kolay anlaşılır, iyi yazılmış bir şekilde sunar ve günümüzün beyin cerrahisinin ilkelerini ve sorunlarını hızla kavramanıza yardımcı olur.
Yükleniyor...
0